Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Radny Miasta Stołecznego Warszawy kadencji 1994-1998, 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014. Jedyny członek Rady Miasta Stołecznego Warszawy wybierany do niej przez kolejne 5 kadencji. Przewodniczący Komisji Polityki Społecznej. Członek władz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Dziennikarz i publicysta, w latach 1999-2003 dyrektor Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Odpowiedzialny m.in. za budowę Zegara Milenijnego na 42. piętrze budynku oraz koncepcję Galerii Multimedialnej "Trzydziestka". Autor wystaw m.in. "Warszawa - miasto wielu kultur" oraz "Kolekcjonerzy", a także pierwszej od 1795 roku prezentacji figur woskowych.Autor scenariuszy wydarzeń kulturalnych i konferansjer m.in. koncertu jubileuszowego Bogny Sokorskiej oraz ostatniego recitalu Kaliny Jędrusik.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem