Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

SLD Inowrocław z pomocą dla ofiar sierpniowych nawałnic

Z inicjatywy przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w powiecie inowrocławskim Włodzimierza Figasa, członkowie Sojuszu dokonali wśród siebie zbiórki środków pieniężnych dla poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach.

W piątek (8 września br.) członkowie Rady Powiatowej SLD z przewodniczącym Włodzimierzem Figasem odwiedzili dwie poszkodowane rodziny z powiatu inowrocławskiego i przekazali im zebrane fundusze, które pomogą w odbudowie przed zbliżającą się zimą.

2000 zł trafiło do czteroosobowej rodziny z Będzitówka (gmina Złotniki Kujawskie, powiat inowrocławski), a 1530 zł do trzyosobowej rodziny z Chełmiczek (gmina Kruszwica, powiat inowrocławski).

Bardzo dziękujemy wszystkim członkom Sojuszu Lewicy Demokratycznej z powiatu inowrocławskiego, którzy nie pozostali obojętni na ludzki dramat w obliczu katastrofalnych wydarzeń. Dzięki ich wielkiemu sercu oraz ofiarności, realna pomoc trafiła do najbardziej poszkodowanych. 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem