Sojusz Lewicy Demokratycznej

Kontakt - Płock

 

  • Siedziba Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Płocku mieści się na I piętrze w lokalu przy ul. Kobylińskiego 6,  09-400 Płock 
  • facebook: http://www.facebook.com/SLDPLOCK
  • Przewodnicząca SLD Płock: Litosława Koper

Zarząd Rady Miejskiej SLD w Płocku:

  1. Litosława Koper - Przewodnicząca Rady Miejskiej, e-mail: litoslawa.koper@tlen.pl
  2. Piotr Tollik - Zastępca Przewodniczącego, e-mail: piotr.tollik@gmail.com
  3. Dariusz Zaremba - Sekretarz. e-mail: dariusz.zaremba@interia.pl
  4. Wojciech Hetkowski - Członek Zarządu, e-mail: w.hetkowski@vp.pl
  5. Jerzy Lejmanowicz - Członek Zarządu, e-mail: jerzy.lejmanowicz@gmail.com
  6. Mateusz Lankiewicz - Członek Zarządu, e-mail: lankiewicz.mateusz@gmail.com
  7. Dorota Krawczyńska - Skarbnik, e-mail: dorotak5@vp.pl
  8. Jadwiga Morawska - Członek Zarządu, e-mail: jadwiga-morawska@wp.pl

 

siedziba